Kreiraj naslovnu fotografiju

Prilagodi naslovnu fotografiju. Podesi boju, veličinu i poziciju fonta, boju ili sliku pozadine.

Станувам сабајле неможам да се освестам глава ме мава вчера со Џони Вокер лом се напраифме..отварам очи незнам кај се наоѓам ,коа ми текна дека сум у хотелот шо го купив вчера .Таман се расонив станувам почињаат да звонат ајфонот,HTCто,blackberryто ..се спобудалев викам шо ги ебам не им кревам зиам ги џитнав од тераса и онака дома ги иам уше 10,у кола 5 ..и уше толку планирам да купам.И ај нема везе зиам се симињам доле ме пречекуваат BMWto,Аудито и Мерцедесот викам шо ве ебам ке идам со авион !

Boja teksta
Boja pozadine
Slika pozadine Font:

Postavi na Facebook

 

Smešne slike

Otkrij nove statuse

Hej to nije sve! Pogledaj još: